Plan Wynagrodzeń Partnerów

>> powrót do strony głównej

ZARABIAJ Z PROGRAMEM KAS$PER – DOCHÓD PASYWNY

Środki, które zgromadzisz w programie KAS$PER możesz wypłacić na Twoje prywatne konto bankowe. W ten sposób stworzysz własne źródło pasywnego dochodu. Jedynie od Twojego zaangażowania zależeć będzie ile zarobisz

Z KAS$PER zarabiasz na kilka sposobów:

Środki, które gromadzisz na swoim koncie nazywane są Rabatami. 1Rabat to równowartość 1ZŁ (netto).

Możesz wykorzystywać otrzymane Rabaty na zakupy u partnerów uczestniczących w programie KAS$PER. Otrzymasz w ten sposób atrakcyjne zniżki lub zapłacisz w całości za wybrany produkt za pomocą zgromadzonych Rabatów.

Możesz także wypłacić Rabaty na własne konto bankowe w postaci gotówki.

Wypłata środków na własne konto:

Od początku uczestnictwa w programie KAS$PER klient gromadzi środki na koncie oszczędnościowym w postaci Rabatów. Po zgromadzeniu na nim 36 Rabatów otrzymujesz dostęp do umieszczania ogłoszeń na Lokalnym Rynku KAS$PER (e-sklep), program lojalnościowy, oraz konto partnera, aktywowane na okres 30 dni . Umożliwia ono wypłatę środków na prywatne konto i czerpanie prowizji od ilości zaproszonych do programu osób.

Po upływie 30 dni – jeżeli tak jak wcześniej zgromadzisz 36 Rabatów na koncie – możesz je przedłużyć na kolejne 30 dni. W innym wypadku na przedłużenie ważności konta partnera oraz dostępu do e-sklepu(dodawania ogłoszeń sprzedaży) musisz czekać aż zgromadzisz 36 Rabatów.

W zależności od ilości zaproszonych osób, otrzymasz różną prowizję. Poniższa tabela to jedynie przykład – nie ma żadnych ograniczeń w ilości zaproszonych do programu osób.

 

Plan wynagrodzeń dla „Jednego konta Partnera” na jeden okres rozliczeniowy – 30 dni.

 

tabelka

 

1400 Rabatów to wyliczenia dla 1 konta, możesz mieć nieograniczoną ilość kont! Dla firm jest to kwota 1400zł+VAT (1722 zł) .

Powyższa tabela to jedynie przykład. Możesz posiadać nieograniczoną ilość kont.

Twoje zarobki mogą rosnąć w nieskończoność.

Zarabiaj jeszcze więcej dzięki programowi premiowemu.   kliknij  program premiowy.

Jeżeli jesteś płatnikiem VAT, wypłacając zgromadzone środki powiększysz swój zysk o wartość VAT – 23%.

Aby móc dokonać wypłaty środków należy zgromadzić minimum 200zł na koncie w programie KAS$PER. Dodatkowo wymagane jest zaproszenie do programu 2 osób, które także dokonają aktywacji swojego konta.Osoby muszą posiadać konto w systemie przez minimum 30 dni.

 

Plan działania minimum

Objaśnienie kolorów kont w grupie partnerów:

 

Share This